Sigorta Sektörüne Özel İş İlanı Sitesi


Mezunlar, İş ve İşçi Arayalanlar Müjde! Sigorta kariyeri düşünenler varsa size güzel bir haberimiz var. Artık Yalnızca Sigorta Sektörüne hizmet eden iş ilanlarını bulabileceğiniz bir web sitesi var. sigortaik.com Sigorta Sektörüne verdiği ağırlık ile birlikte bu alanda sektöre öncü olmayı hem şirketler hem acenteler hem de siz kıymetli iş arayanlar için biçilmiş kaftan.

Neden Sigorta Sektörü?

Sigorta sektörü günümüzde geldiği durum neticesinde dünya pazarında büyük yer kaplamaktadır. Sigortacılık üstüne kariyer yapmak isteyen yeni mezunlar sektörün sahip olduğu kurumsal yapı sayesinde iş hayatlarına profesyonel bir başlangıç yapabilmekte ve bu büyük pazarda kendilerini gelişterebilecekleri, kariyer basamaklarını hızla tırmanabilecekleri bir sektörde kurumsal hayata başlamış oluyorlar.

2018 yılında 45 Milyar Liralık Poliçe Primine ulaşan Sigorta pazarı değişen dünyaya ayak uydurmakta en başarılı pazarlardan biridir. Her yeni ürünüyle birlikte büyük bir ihtiyaca hizmet vermeyi hedefleyen Sigorta Şirketleri bu alanda yetenekli insanlara ihtiyaç duymakta; mezunlar ise kendilerini gösterebilecekleri bu büyük pazarda pay sahibi olmayı istemektedirler.

Sigortaik.com Avantajları Nelerdir?

Hem sigorta sektörü iş ilanı hem de iş arayan insanlar için sektöre özel hazırlanmış bu sitede teknik personelden ekspere,hasar servislerinden sigorta şirketlerindeki pozisyonlara kadar birçok alanda ilanlarla sektörün muhatabı insanlara ulaşmanızı sağlıyor.

Böylelikle diğer kariyer sitelerinde olduğu yüzlerce ilan arasından size uygun işi ve ya çalışanı aramak yerine ihtiyacınız olan ilana anında ulaşım sağlayabiliyor,alternatif ve benzer ilanlar arasında gezerek size en uygun işi veya çalışanı çok daha verimli bir şekilde bulmuş oluyorsunuz.

 

Sigorta İK Nedir ve Nasıl Çalışır?

Sigorta İK, BSGRTC Teknoloji Danışmanlık A.Ş.’ye ait bir site olup, işverenle işarayan insanları buluşturmak amacıyla oluşturulmuştur.

Sadece sigorta üzerine iş ilanlarını, işarayanlarla buluşturan sigortaik.com, her iki tarafın da maksimum fayda sağlayabilmesine ve hakların korunmasına özen gösterir.

Sigorta İK, iş arayanlara, sadece doğruluğu tescillenmiş güvenli sigorta ilanlarını sunan, her iki tarafın da haklarını güvence altına alan bir oluşumdur.

Sigorta İK, İş arayanlar İçin Ücretsizdir ve Hep Ücretsiz Kalacaktır

İş ilanı yayınlamak ücretsiz mi ?

Sigorta iş ilanı yayınlamak için  ilk 30 gün için iş ilanı yayınlamak ücretsiz.

İş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup iş arayanların bilgilerini hiçbir şekilde veritabanında tutmamaktadır.

Bi'SigortacıHizmetlerimiz
Blog
Lütfen Bekleyin...
whatsapp
whatsapp